Zápasy jaro 2017

HISTORICKÝ TRIUMF SPARTAKU V CELÉ 3. TŘÍDĚ

TJ LÁNOV - SPARTAK HAJNICE 1 : 3 (0 : 2)

BRANKY: 71. Foubík Petr - 8. Šereš Kristian, 35. Hejný Vratislav (pen.), 82. Chromý Roman

Poslední hodnocení trenéra Vancla:

Dneska se mně píše nádherně. Co víc jsem si mohl pro svoji poslední zprávu přát. Kluci to dokázali a tenhle neuvěřitelný příběh dotáhli do konce.
Když jsme potřebovali s Volanovem vyhrát o dva góly a v poločase prohrávali už 3:0, nebo když nás Kunčice v prvním zápase první čtyřky smetli 4:1, nikdo by ani nepomyslel na to, že nakonec vyhrajeme tabulku s neuvěřitelným rozdílem 4 bodů. Jen tím chci poukázat na to, jak tenká hranice je mezi úspěchem a neúpěchem. Stačilo opravdu málo a hráli jsme ve skupině o 5. až 8. místo a sezónu bychom hodnotili jako neúspěšnou.
I přestože jsme v Lánově sehráli nejslabší zápas v nástavbové skupině, dokázali jsme zápas vyhrát. Rozhodla o tom hlavně touha hráčů po vítězství.
Určitě jste všichni sledovali moje známkování v průběhu sezóny a určitě ne všichni jste byli s mými známkami spokojeni. A ono se ukázalo, že nemám pravdu, že všichni měli dostat desítky, protože v třetí třídě nebyl lepší tým.
Dnes mám i poslední možnost poděkovat nejen hráčům, ale i všem fanouškům, kteří nám po celý rok fandili. Mé poděkování patří i všem těm, kteří mé ohlasy četli a slibuju, že je to opravdu naposledy.
Nicméně ještě poslední známky a to už desítky nebudou…. :)

Leder F. 6
Na Fildovi byla vidět nervozita, protože dlouho nechytal. Nicméně i on svým výkonem pomohl týmu k vítězství. Hodně nám pomohlo, když v první minutě chytil samostatný nájezd.
Pejcha 6
Ruda hodně kazil a může poděkovat Filipovi a nešikovnosti domácích hráčů, že to nekončilo góly v naší síti.
Kajzr 8
Opět předvedl svoji bezmeznou bojovnost. A když pominu těch pár střel z půlky na bránu, tak nemám, co kritizovat. Tentokrát to byl už opravdu jeho poslední zápas, a mně nezbývá než říct: “ Honzo, moc a moc děkuju!”
Hejný 8
Ukázalo se, že je to opravdu osobnost Po malém extempore v minulém zápase přišel ve velkém stylu a svým výkonem dokázal, že je kapitán na pravém místě. S obrovským přehledem proměněná penalta byla jen třešničkou na dortu.
Leder J. 6
Tentokrát tam měl Kuba pár nedorazů,ale ke cti mu slouží jeho bojovnost. Zvlášť ale musím vyzvednout zákrok, kterým zabránil gólu.
Pilař 7
Láďa opět ukázal, že jeho fyzický fond je nevyčerpatelný. Kdyby zvýšil produktivitu, tak by mu byla okresní soutěž malá.
Řehák 8
Opět odvedl neskutečnou práci v prostřed hřiště a je jen škoda, že neproměnil některou ze svých šancí.
Teuber 8
Martin přesně potvrdil to, co jsem o něm říkal (i když se mu nedařilo). Je to fotbalista a v dnešním zápase to opět dokázal. Jeho excelentně vypracovaný třetí gól nám umožnil začít slavit.
Hrneček 8
Elegantní fotbalista s velkým přehledem. Je přínosem pro mužstvo. Jsem moc rád, že k nám z Kocbeře přišel.
Patka 7
Leošovi tentokrát zápas až tolik nevyšel a vlastně se ukázalo, že s ním stojí a padá výkon celého týmu. I proto jsme tenhle zápas nesehráli úplně optimálně. Byl to hlavně on, kdo nás dotáhl do okresu. Jsem moc rád, že jsem takového hráče v mužstvu měl.
Šereš 8
Kristián splnil, to, co útočník má. Dal gól a bojoval, co mu síly stačily. Moc nám pomohlo, že se na poslední zápasy do mužstva vrátil.
Chromý 8
Když už Roman dá gól, tak nemůžu jinak, než dát minimálně osm. Jinak předvedl svůj poctivý, standardní výkon.
Gult 6
Vráťa dokázal, že je univerzální hráč a dokáže zaskočit na každém postu.
Krotil 10
Tady nezbývá než před Mírou smeknout, protože jsem mu nedával skoro žádný prostor na hřišti, a přesto poctivě chodil na každý zápas. A já chci jenom dodat: “Míro, moc si toho vážím a děkuju! “

 

FÉROVÝ ZÁPAS S TRADIČNÍM SOUPEŘEM
MOŽNÝ TITUL 3. TŘÍDY ZAJISTÍ 2 BODY Z LÁNOVA

SPARTAK HAJNICE - JISKRA LIBEČ 2 : 2 (1 : 0) na penalty 6:5

BRANKY: 42. Hrneček Jiří, 49. Šereš Kristian - 65. Meisner Tomáš, 85. Vondrák Marián

Hodnocení trenéra Vancla:

Svůj poslední zápas na domácím hřišti jsem si sice představoval malinko jinak, ale musíme si uvědomit, kdo proti nám hrál. Libeč je kvalitní mužstvo a hned od začátku nám to dali najevo. My jsme nezopakovali výkon z Kunčic, a tak to byl vyrovnaný boj o každý kousek hřiště.  Na obou stranách hráči zahazovali své šance, a tak byl dlouho stav 0:0. Těsně před přestávkou se nám přeci jen  podařilo dát gól. Když se nám na začátku druhé půle podařilo zvýšit na 2:0 a měli i další šance, věřil jsem, že zápas vyhrajeme. Libeč se ale nevzdávala a dvěma góly stav srovnala . Naštěstí nám vyšel penaltový rozstřel a my získali další důležitý bod. Ten nám už zajišťuje minimálně druhé místo. V sobotu se půjdeme do Lánova pokusit získat první a tabulku třetí třídy vyhrát. Ani tam nás nečeká nic jednoduchého. Stačí se podívat na výsledek z Kunčic, kde nastříleli osm branek.
 
Poláček  6
Pro Toma sezóna skončila a myslím si, že je rád. Příští sezónu se vrátí z brány do zálohy, kam patří.
Pejcha    6
To, co měl, si uhrál. Jen mně tam trochu chyběla přidaná nějaká hodnota.
Kajzr       7
Bojoval jak lev a při penaltách byl neomylný. Když vidím, jak je po zápase dobitý, tak jsem rád, že za týden končí sezóna.
Hejný      4
Nedařila se mu rozehrávka a je až moc podepsán pod vyrovnávajícím gólem. Vím, že je to taky jenom člověk a má na chybu nárok jako každý z nás. Dobře si uvědomuju, kolikrát nás spasil svým výkonem. Taky si uvědomuju, jak moc každý zápas prožívá, ale takovou reakci jsem přeci jen nečekal. Je kapitán a ten musí bojovat až do poslední chvíle. Odejít ve vzteku před penaltami (když všichni víme, že jich dokáže dát 98 ze 100) prostě nemůže. Rozhodně tím mužstvu nepomohl. Tohle hodně zabolelo, protože byl pro mě vždy srdcová záležitost.
Leder     6
Přestože nebyl zcela fit, zápas zvládl.
Gult        6
Naskočil do zápasu za Kubu a to svoje si odvedl. Je jeho výhoda, že je univerzál a může zaskočit skoro všude.
Pilař        6
Výkon z Kunčic nezopakoval, chyběla produktivita, ale opět toho naběhal strašně moc.
Řehák    7
Je to pořád stejný, odvádí  uprostřed hřiště obrovský kus práce.
Patka     7
Je vidět, jak dře a táhne mužstvo za vítězstvím. V první půli, když se tolik nedařilo, strhl ostatní svým napadáním. Možná už sehrál pár lepších zápasů, ale ta touha po dobrém výsledku je neskutečná.
Chromý  6
Poctivý výkon, ale ta produktivita tam chybí.
Hrneček  7
Ani on nebyl zcela fit, ale zvládl to. Dal s velký přehledem první gól.
Šereš     6
Dal pěkný gól a pokud mohl, tak bojoval ze všech sil. I tady platí, že před týdnem byl výkon někde jinde.
Teuber    6
On byl na tom zdravotně asi nejhůř, ale i přestože nebyl na hřišti dlouho, bylo ho vidět.

 

BLÁZNIVÁ PŘESTŘELKA A VÍTĚZNÁ VLNA SE VALÍ DÁL

KUNČICE NAD LABEM - SPARTAK HAJNICE 4 : 6 (0 : 2)

BRANKY: 55. Míč Jiří, 63. Míč Jiří, 65. Míč Jiří, 82. Mizera Tomáš - 22. Šereš Kristian, 30. Patka Leoš, 47. Teuber Martin, 58. Šereš Kristian, 73. Pilař Ladislav, 91. Patka Leoš

Hodnocení trenéra Vancla:

Tak tohle pro mě bylo velké překvapení. Jak výsledkově, tak i herně. Do Kunčic jsem neodjížděl s moc velkými ambicemi a byl jsem zvědavý, jak to zvládneme. Výsledek předčil i to největší očekávání. Zvláště první poločas byl z naší strany hodně dobrý a fotbalový. Pak jsem udělal velkou chybu a o přestávce vystřídal Vráťu. Přestože nehrál podle mých představ, tak jsem rozbil něco, co fungovalo a tým jsem oslabil. Začali jsme ztrácet levou stranu hřiště a tím jsme domácí dostávali na koně. Ještě teď, s odstupem, když to popisuji, tak mám na sebe 100kg zlosti. Přesto jsme šli do vedení 3:0 a později 4:1. Jenže domácÍ pak dokázali, proč jasně vyhráli svou skupinu, snížili na 3:4 a vyrovnání viselo na vlásku. Hodně nám zatápěli, a to i přesto, že dohrávali v deseti. Naštěstí pro nás se Láďa vyspal do růžova a pak máme Leoše. Jejich góly a bojovnost ostatních nás dovedli ke třem překvapivým, ale zaslouženým bodům. Největší odměna pro mě byla, když mně trenér soupeře řekl, že jsme vyhráli naprosto zaslouženě. A to je pán, který fotbalu hodně rozumí. Když si uvědomím co všechno jsme ještě neproměnili a to, že jsme byli několikrát úplně sami před brankářem, musím souhlasit. Jen jsem chtěl na závěr zmínit, že nějak špatně chápu svaz. Jediná skupina, kde se o něco hraje a je d elegován jeden rozhodčí??? Bylo ale dobře, že to byl p. Lebeda, který zápas odpískal s velkým přehledem.

Poláček 2
Tom si vybral den blbec se vším všudy. Stane se a nezapomínejme, že i jeho výkony nám pomohli do první čtyřky.
Pejcha 8
Ruda pokračuje ve velmi dobrých výkonech. Jen to chce ještě malinko zpřesnit rozehrávku.
Hejný 7
Spokojenost. Čtyři góly jsou ale moc, i když nešly všechny za obranou. Při tlaku soupeře byl v obraně větší chaos než bych si přál a on jí šéfuje.
Kajzr 8
Naprosto nechápu, kde to v sobě bere. On by snad raději umřel než by se nechal obehrát.
Leder 7
Po přestávce levá strana kulhala a on tam hrál.
Pilař 10
Nad tím, co předvedl, klobouk dolů. Chtěl jsem mu dát devítku, abych měl rezervu až dá hattrick, ale vzhledem k jeho procentuální proměňování šancí bych se toho už nemusel dočkat, tak s chutí dávám deset.
Teuber 9
Se Standou naprosto ovládli střed hřiště a bylo vidět, jak se vyždímal do maxima.
Řehák 9
Není co dodat. Platí to, co u Martina a navíc velký přehled.
Gult 7
Měl jsem výtky, které jsem mu řekl. Bohužel až moc pozdě mi došlo, že tak špatný nebyl.
Linhart 6
Moc jsem mu tím střídáním nepomohl. Snažil se bojoval, dokonce šel i sám na gólmana, ale tenhle zápas byl i o zkušenostech a těch on zatím moc nemá. Pro mě je ale obrovským příslibem do budoucna. Rozhodně na to má potenciál.
Šereš 8
Dlouho nehrál a překvapil, jak moc dobře zahrál. Měl by dostat devítku, ale byly tam opět nějaké herecké
výkony, o kterých ví, že je nemám rád a přesto je dělá, tak proto osm.
Patka 9
Opět přepsal větu, „ Jak důležité je míti Filipa“, na „Jak důležité pro nás je mít Leoše“.

 

STOUPAJÍCÍ FORMA A DALŠÍ 3 BODY

SPARTAK HAJNICE - TJ LÁNOV 6 : 0 (3 : 0)

BRANKY: 8. Patka Leoš, 16. Hejný Vratislav (pen.), 21. Řehák Stanislav, 53. Vancl Martin, 70. Teuber Martin, 83. Oso Saleh

Hodnocení trenéra Vancla:

Je dobře, že jsme i v tomto zápase potvrdili stoupající formu a vysoko vyhráli. Naše vítězství bylo naprosto zasloužené a přesvědčivé. Je to o to příjemnější, že podle mě byl nejlepším hráčem hostí brankář, který minimálně chytil pět šest gólových střel. Potěšilo mě i to, že prakticky každý hráč, který naskočil do zápasu z lavičky, dal gól. Je dobře, že jsme už podruhé udrželi čisté konto. Hrál se fotbal, na který se dalo koukat a doufám, že jsme udělali radost i fanouškům.
Přesto bych byl rád, kdybychom zůstali oběma nohama na zemi a soustředili se na zápasy, které nás ještě čekají.
Pořád máme co zlepšovat a není toho málo, hlavně co se taktických věcí týče.

Poláček 6
Prakticky ho nemám za co oznámkovat, a to málo co měl, zvládl s přehledem.
Pejcha 7
Podruhé už zahrál dobrý zápas, bylo tam jen pár chybiček při rozehrávce.
Hejný 8
Potvrdil, že jeho forma stoupá. S velký přehledem proměnil penaltu.
Kajzr 8
Obrovský bojovník. Jeho příchodem se obrana hodně zpevnila.
Leder 7
Svou roli zvládl, bylo tam jen pár chybiček v rozebírání hráčů. Hlavně v situacích, kdy soupeř kopal roh.
Chromý 7
Taky mu vydržela forma z Libče a to je dobře. Jen už by se měl prosadit i gólově.
Řehák 8
Střed hřiště byl plně v jeho režii, nikdo neměl nárok, dal krásný a důležitý gól.
Teuber 7
Proti hře nemám námitky, ale to zakončení kulhá.
Pilař 8
Naše motorová myš zase dokázala soupeře slušně ničit. Tentokrát je i podepsaný pod góly, ale už je na čase nějaký dát.
Patka 8
Co napsat, opět byl skvělý. Bylo ho plné hřiště. Jsem moc rád, že hraje za nás a ne proti nám.
Hrneček 8
Obvykle hráče, kteří hrají jen dvacet minut, neznámkuju, ale tady musím udělat výjimku. Těch pár minut stačilo, aby pomohl rozhodnout zápas.
Vancl 7
Co mu chybí na pohybu, vyrovnává bojovností, zapojoval se do kombinace. Měl tři šance a jednu proměnil. Jeho gólovou hlavičku bravurně zlikvidoval gólman.

 

PEVNÁ OBRANA = ZAHOZENÉ ŠANCE NEMRZÍ

JISKRA LIBEČ - SPARTAK HAJNICE 0 : 2 (0 : 2)

BRANKY: 36. Kajzr Jan, 42. Taláb Jaroslav (vl.)

Hodnocení trenéra Vancla:

Do Libče jsem se těšil. Jezdím tam rád, je na nich vidět, jak si užívají fotbal, žádné bezhlavé nakopávání míčů. Rozehrávají si to už odzadu a docela hezky se na to kouká. Hlavně si cením toho, že přesto, co předváděl pan rozhodčí (byl absolutně nejslabší aktér zápasu) se neuchýlili k žádným záludnostem. Jen škoda, že takových týmů není v soutěži víc. Proto klobouk dolů před tím, jak zápas zvládli naši hráči. Jezdili nahoru dolů a bojovali o každý míč. Podle mě vyhráli naprosto zaslouženě a jediný, co se jim dá vytknout je, že rozdíl ve skóre nebyl daleko větší. Šancí na to měli až moc. Třeba si nechali nějaké góly na další zápasy. Pozitivní je, že se naše hra zápas od zápasu zlepšuje. Přesto musíme stát nohama na zemi, je tam stále dost chyb. Ztrácíme lehce některé balóny a tím dáváme soupeři nadějné situace. O proměňování šancí jsem už psal, to ostatní si musíme probrat v kabině.
 
Poláček    7
Neudělal chybu a o lepší známku ho připravili hráči soupeře tím, že ho víc neprověřili, aby dokázal co umí. 
Pejcha      8
Dlouho jsem se rozhodoval, jestli postavím jeho nebo Vráťu a rozhodl jsem se báječně. Ne, že bych byl tak
dobrý, ale měl jsem jen štěstí. Ruda se odvděčil svým možná nejlepším zápasem za Hajnici. Hlavně v prvním poločase byl skvělý.
Hejný       7
Vráti výkon se zvedá a to je moc dobře pro nás pro všechny.
Kajzr        7
Neskutečný bojovník, nádherný gól hlavou. Jen ta rozehrávka zlobí.
Leder      7
Zápas poctivě odbojoval až do chvíle než kvůli zranění střídal.
Chromý   7
Vrátil se po zranění a mile překvapil, hodně se vydal. Jen ať to vydrží.
Řehák     8
Dřel, bojoval, rozehrával. Prostě dělal to, co má středopolař dělat. A dělal to dobře.
Teuber    8
Hrál proti skvělému protihráči a zvládl to perfektně. Na chvíli jsem ho stáhl ze středu zálohy a bylo
vidět, jak hodně tam chybí. Jen škoda, že neproměnil šanci, když šel sám na brankáře.
Pilař        7
Opět byl rychlý a dělal soupeři hodně velké problémy. Tentokrát i dobře přihrával. Jen by měl mít víc klidu v koncovce a už by klidně mohl dát i gól. Pomohlo by to jemu i mužstvu.
Patka      8
Je neskutečné, co na hřišti odevzdá, ani nevím, kde to v sobě bere. Jedině snad, co by se dalo vytknout, je neproměnění velkých šancí. Protože vím, že je  umí s velkým přehledem proměňovat.
Hrneček  8
Hrál na hrotu a hodně, hodně dobře, jen škoda, že nedal gól, šanci na to rozhodně měl. 
 
Kdybych mohl hodnotit rozhodčí (myslím jen hlavního) dal bych 2 a raději bych se zdržel komentáře!

 

FOTBALOVÝ SOUPEŘ DRAMA NEPŘIPUSTIL

SPARTAK HAJNICE - SOKOL KUNČICE N.L. 1 : 4 (1 : 3)

BRANKY: 4. Patka Leoš - 3. Kracík Michal, 29. Vejnar Tomáš, 34. Míč Jiří, 70. Adolf David

Hodnocení trenéra Vancla:

Tým Kunčic potvrdil to, co jsme o nich věděli. Že jsou fotbaloví a nebezpeční v koncovce, což potvrzují
čtyři góly v naší síti. Přesto nejsem zas až tak moc zklamaný, což je zvláště u mě (který nebyl spokojen ani, když jsme vyhrávali), co říct. Hráči se snažili, a kdyby při nás stálo o trochu víc štěstí, tak jsme mohli soupeře pozlobit i výsledkově daleko víc. Nicméně jsme si ho asi vybrali před týdnem proti Volanovu, a tak jedinou naší útěchou může být vyjádření soupeřů, že jsme byli jedním z nejsilnějších mužstev, se  kterým v této soutěži hráli.
Podle mě nám hlavně nastavili zrcadlo a my jsme se podívali, co nám všechno chybí. A není toho zas tak málo. Hlavně hráči mohli jít ze hřiště s vědomím, že pro dobrý výsledek udělali, co bylo v jejich silách a možnostech.  To, že to nestačilo, je věc druhá.

Poláček  5
Moc toho nechytil, ale za góly rozhodně nemůže. Když přešel do zálohy, určitě nezklamal.
Gult        5
Ze začátku se dost hledal, postupně se lepšil. Bohužel musel kvůli zranění střídat.
Pejcha    6
Dobře Vráťu nahradil a byl milé překvapení.
Hejný     6
Jeden z jeho lepších zápasů, pomalu se mu vrací i přihrávka.
Kajzr       6
Velký bojovník, jeho rozehrávka není to pravé ořechové, ale od toho tam není.
Leder     5
Snažil se, bojoval, ale bylo tam pár nedůsledností (jako třeba u prvního gólu.)
Pilař       4
Láďa umí daleko víc, než předvedl, nebylo to ono a jako třešničku kopl trestňák, se kterým
udělal díru do mraků.
Patka     7
Bylo vidět, jak moc dře a chce. Dal gól a měl další dvě tři šance, ale víc mu nebylo souzeno.
Hrneček  6
Jirka je fotbalový a to je hodně znát. Po rohu mohl dát hlavou gól.
Řehák     6
Opět odvedl velký kus práce, zranění ho v druhé půli trochu limitovalo.
Linhart   4
Patrik se tak trochu bál a nedařilo se mu jako jindy. Přesto makal naplno a střídal jen proto, že ho brali křeče.
Vancl     5
Přestože se mu ani nechtělo nastoupit, odvedl kus poctivé práce

 

NESKUTEČNÝ OBRAT POSÍLÁ SPARTAK DO BOJE O POSTUP

SPARTAK HAJNICE - SOKOL VOLANOV 5 : 3 (0 : 3)

BRANKY: 48. Řehák Stanislav, 59. Patka Leoš, 63. Hrneček Jiří, 68. Voňka Tomáš (vl.), 78. Teuber Martin - 26. Havlík Patrik, 35. Šauer David, 43. Šauer David

Hodnocení trenéra Vancla:

Tak si Hajnice užila svou pohádku tisíce a jedné noci aneb zázraky se dějí. Potvrdilo se i další a to, že fotbal nemá logiku. Nevím, jak to jinak pojmenovat,vždyť jsme hráli s mužstvem, které na jaře vše vyhrálo a my ho museli porazit o dva góly. My se na jaře navíc trápíme a nehrajeme dobře. V poločase jsme prohrávali už tři nula a hrozil nám debakl. Pak přišel ten pohádkový druhý a děly se věci. Jakoby hráče někdo polil živou vodou a najednou to byl jednolitý tým s touhou po vítězství. Žádný míč nebyl ztracený, jezdilo se nahoru dolů a zázrak byl dokonán. Když pak na konci zápasu svítilo na tabuli 5:3 , tak to byl šok pro všechny. Jak pro hráče Volanova, tak i pro nás. Pro mě teda určitě a doteď nějak nemůžu pochopit, co se stalo. Nezbývá mi nic jiného, než před hráči smeknout a poděkovat za to, že to nevzdali. A to ani ve chvíli, kdy šance na úspěch byla už jen v oblasti velké teorie.
 
Poláček   První půle 2 druhá 10
Vůbec mu první půle nevyšla, dostal hodně laciné góly. Ke cti mu slouží, že se z toho oklepal a druhá
půle byla v pohodě. Pár minut před koncem nás podržel při velké šanci soupeře.
Pejcha    První půle  5 druhá 10
Vrátil se z dovolené a celou první půli mu trvalo, než se rozkoukal, druhá byla naprosto v pořádku.
Hejný     První půle   5 druhá  10
V první půli se mu nedařily přihrávky. Ve druhé se připojil k skvělému výkonu mužstva.
Hrneček První půle  7  druhá  10
Podle mě náš nejlepší hráč.
Teuber  Prví půle    6   druhá 10
Martin jde zápas od zápasu s výkonem nahoru a gól, to byla jen třešnička na dortu.
Pilař     První půle   5    druhá 10
Jako vždy rychlý, nebezpečný, ale bez efektu. Druhá půle jako u všech super.
Řehák  První půle   6    druhá 10
Opět práce na velkém prostoru a byl to on, kdo prvním gólem odstartoval náš brankostroj.
Gult      První půle   4    druhá 10
Ze začátku mu to v záloze nešlo, ale bojoval a druhá půle mu parádně vyšla.
Chromý   5
Snaží se, snaží, ale není to úplně ono.
Linhart    První půle 6 druhá 10
Jeho fyzický fond je snad nevyčerpatelný. 
Patka  První půle  5 druhá   10
Na něm byl nejvíc vidět rozdíl mezi poločasy. Dal nádherný gól pravou nohou z otočky.Jak ucítil,že je znova šance,bylo ho plné hřiště. 
Kajzr   10 
Nastoupil na druhou půli a i on se podílel na velkém obratu. Možná, že konec jeho kariéry byl předčasný.

 

TRÁPENÍ V LAMPERTICÍCH NAKONEC ZA 2 BODY

BERNARTICE/ŽACLÉŘ - SPARTAK HAJNICE 1 : 1 (0 : 0) penalty 1 : 3

BRANKY: 77. Bauman Petr - 80. Hejný Vratislav

Hodnocení trenéra Vancla:

Zápas v Lamperticích jen potvrdil, že jsme, ostatně jako celé jaro, úplně bez formy. Je docela smutné koukat se z lavičky, jak se z naší hry vytrácí fotbal a začíná převažovat kopaná. Vlastně spíš jen nakopávaná. Máme jedno z nejsilnějších mužstev za poslední roky, alespoň podle jmen, ale hra tomu vůbec neodpovídá. Přestali jsme být silní ve hře jeden na jednoho a nedaří se kombinace. Koncovka je naše slabá stránka už delší dobu. Soupeři vlastně stačí nasadit větší bojovnost a už s námi hraje vyrovnaný zápas, přestože je slabší. Tak ani není překvapení, že jsme s Lamperticemi jen remizovali, a to jen díky tomu, že nás podržel Tom a jeho dvě chycené penalty. Vlastně nám tím pomohl, abychom byli do posledního zápasu ve hře o první čtyřku. Bude to ale těžké, musíme Volanov porazit o dvě branky. To bude při naší současné formě a formě Volanova, který teď soupeře přímo drtí, hodně tvrdý oříšek. Pokud je ale šance, je naší povinností se oni porvat se vše sil. Chystá se hodně lidí i z Volanova, tak by to mohlo být hezké nedělní odpoledne. Snad si i hráči vzpomenou na to své lepší já.
 
Poláček   8
Je pravda, že toho moc na práci neměl, ale to, že chytil dvě penalty (jednu ve hře a druhou v
rozstřelu), rozhodlo o našich dvou bodech.
Teuber    5
Když kopal v obraně, byl dobrý, pak přešel do útoku a stal se neviditelným.
Hejný      5
Nedaří se mu hra, přihrávky nenacházejí adresáta a na to u něj nejsme zvyklí. Srdíčko ale má pořád
na správným místě. Rval se o výsledek až do konce. Dal gól, vlastně dva a klobouk dolů s jakým
přehledem a jistotou proměnil rozhodující penaltu.
Hrneček   6
Na těžkém terénu odvedl kus poctivé práce, ale umí víc.
Leder       5
Bylo to lepší než v Bernarticích, ale i on má na víc.
Pilař        6
Prvních třicet minut zahrál výborně a vypadalo to, že to je jeho zápas, jenže pak se začal vytrácet a
při gólu určitě nemá úplně čisté svědomí.
Řehák     5
Bojuje, dře a je vidět, jak chce, ale hráč jeho kvalit by měl být víc vidět.
Gult         5
Snaha se mu nedá upřít. Střídal dobré momenty s horšíma, těch postupem času začalo přibývat.
Jen by si měl odpustit ty divadelní kousky.
Chromý    5
Tenhle zápas byl hlavně o bojovnosti, a to není jeho doména, ale snahu mu upřít nejde.
Patka      4
Byl to jeden z jeho nejslabších zápasů. Je pravda, že jeho technické dovednosti smazal rozmáčený
trávník.
Krotil      5
Na to, jak málo příležitostí dostává, zahrál slušně.
Kajzr      6
Ten prakticky nehraje vůbec. Jen když jsme ve srabu a je nás málo. Nezklamal, a navíc proměnil penaltu.
 
Jen bych ještě pár slov k rozhodčímu. Přestože na něj hráči obou týmů vrčeli, tak podle mě zvládl zápas
velmi dobře. Ani jednomu mužstvu nepomohl a ani neuškodil. Měl to na tom terénu, který byl na samé hranici regulérnosti, těžké a on to zvládl.

 

VÝHRA I PŘES SPÁNEK PO PŮLCE

SPARTAK HAJNICE - STARÝ ROKYTNÍK 5 : 2 (4 : 0)

BRANKY: 6. Patka Leoš, 15. Řehák Stanislav, 25. Řehák Stanislav, 27. Gult Vratislav, 79. Patka Leoš - 54. Poláček Tomáš (vl.), 55. Bano Michal

Hodnocení trenéra Vancla:

Bylo to takové zvláštní vítězství a ani nevím, jak se k tomu postavit. Na jednu stranu bych měl být rád za to, že jsme vyhráli, ale na druhou stranu to, jak jsme naložili s druhým poločasem, je až trestuhodné.
Tak to dopadne vždy, když si budeme myslet, jak jsme dobří a že se soupeř porazí sám. Nejsme tak dobří a už vůbec nám nedá nikdo nic zadarmo.
Vím jen, že s takovým přístupem, s jakým jsme hráli druhý poločas, bude pro nás každý zápas hodně těžký. Marně se snažím vzpomenout na akci v druhé půli, která byla fotbalová. Za to chyb jsme vymysleli plno a bylo jen štěstí, že nás soupeř  potrestal jen dvakrát.
 
Poláček     4
Neměl skoro žádnou práci a přesto se stačil podepsat pod první gól. Pokud si slabší chvilku vybral
v tomto zápase, tak jen a jen dobře.
Linhart       5
Ve Svatoňovicích to bylo lepší, tady mu chvíli trvalo aby se zorientoval, ale rozhodně jsem rád, že ho máme v mužstvu a až bude mít za sebou víc odehraných zápasů, bude hodně dobrý.
Šimek      5
Důrazný v soubojích a měl jeden hodně důležitý zákrok. Jen si myslím, že zbytečně dlouho drží míč, a pak
musí podstupovat souboje.
Hejný       5
Na můj vkus bylo v obraně, s ohledem na sílu soupeře, dost zmatků. 
Hrneček   5
Snažil se o rozehrávku a bylo tam pár nepřesností, měl být víc u hráče soupeře. Bylo tam pár situací, kdy měl soupeř až moc volného prostoru.
Pejcha     5
Svoje si uhrál a i tady platí, že byl daleko od hráče, kterého měl na starosti.
Pilař        7
Na soupeře platila jeho rychlost a bylo znát, že v druhé půli chyběl.
Řehák     6
Standa bojuje na velkém prostoru, ale já bych po něm chtěl, aby dal naší hře řád a myšlenku, a to mi
zatím u něj chybí.
Patka      7
Dře a dře, ale snaží se to urvat hodně sám a riskuje, že ho to bude bolet a asi i bolí. Dal dva góly, tady
není co dodat.
Chromý   6
Bylo vidět, jak se snaží, dokonce mohl dát gól, ale asi mu to není souzeno.
Teuber    5
Nedaří se, nedaří, ale on umí a ještě nám to dokáže.
Vancl      5
Prakticky se k ničemu nedostal, měl jen jednu šanci a tu mu brankář zlikvidoval.

 

EMOTIVNÍ SOUBOJ NAKONEC ZA 3 BODY

MALÉ SVATOŇOVICE - SPARTAK HAJNICE 1 : 3 (1 : 1)

BRANKY: 14. Seidel Martin - 12. Patka Leoš, 64. Šimek Dominik, 78. Patka Leoš

Hodnocení trenéra Vancla:

Ve Svatoňovicích byl hodně podmáčený terén a to se projevilo na kvalitě zápasu.
Sešli se dvě mužstva s celkem slušnou útočnou silou. To se na hřišti potvrdilo a hra dopředu výrazně předčila obrannou hru. To že nepadlo více gólů má na svědomí terén a kvalitní výkony obou brankářů.
Utkání bylo dost nervózní, čemuž napomohl rozhodčí zvláštním způsobem rozhodování. Ne že by nějak ovlivnil výsledek, ale ke klidu na hřišti rozhodně nijak nepřispěl.
 
Poláček     7
Zachytal velice dobře a tým podržel. Bylo tam pár nepřesností ve hře nohou a
ne úplně za vše mohl terén.
Gult             5
Za první poločas 2, za druhý 8,  takže celkem je jasně za 5.
Hejný         6
Na můj vkus bylo v obraně dost zmatků a on jí šéfuje.
Hrneček    6
Snažil se o rozehrávku, ale i on se nevyvaroval přehmatů.
Leder         6
Tradičně velký bojovník, i tady vázla rozehrávka.
Pilař          7
Dost toho naběhal. Sice z toho nebyl až takový efekt, ale asi jim odebral
dost sil.
Řehák      7
Standa se pořád tak trochu hledá, ale odvádí velký kus práce.
Teuber     7
Tady platí to samé, ale snaha mu nejde rozhodně upřít.
Chromý    5
Těžkej terén, spousta soubojů, kde je potřeba důraz  a to není jeho parketa.
Patka       8
Opět ukázal,že je rozdílový hráč. Jen by neměl chtít všechno urvat sám.
Vancl       5
Snažil se napadat a zapojit do kombinace. K  žádnému zakončení se prakticky
nedostal.
Linhart     7
Jeho první zápas za dospělé a určitě nezklamal, spíše naopak.
Pejcha
Šel jen na 20min a rozhodně nebyl jen do počtu.
Šimek
Hrál snad jen deset minut a svým důrazem dal gól a prakticky rozhodl zápas.
Co se mu ale děje v hlavě nějak nemůžu pochopit. Je to velká škoda, jak pro něj, tak pro nás!

 

NEDÁŠ GÓL = NEVYHRAJEŠ!

SPARTAK HAJNICE - BANÍK RADVANICE 0 : 1 (0 : 0)

Hodnocení trenéra Vancla:

Vstup do jarní části soutěže se nám moc nepovedl. Utrpěli jsme zbytečnou a hlavně hloupou porážku. Jak jinak to nazvat, když 80% času odehrajete na půli soupeře, a pak
prakticky po jediné střele na branku dostanete gól. Tak to prostě někdy je a opět se potvrdilo, že fotbal nemá logiku. Je taky pravda, že když nedáte gól, nemůžete vyhrát.
Nemá cenu hráčům nic vyčítat a ani to nejde, protože se snažili a dřeli až do konce.
Jenže když to nejde, tak to prostě nejde. No nic, musíme se z toho oklepat, protože už v neděli nás čeká těžké utkání ve Svatoňovicích. Tam můžeme kvalitním výkonem složit reparát.
Tak uvidíme.

Leder F.    6
Těžko se hodnotí, protože žádnou práci neměl a za gól nemůže.
Gult            5
Střídal dobré okamžiky s horšími. Bylo tam pár lehce odevzdaných balónů. Po dobrém
výkonu v přípravě jsem od něj čekal víc.
Hejný         6
Odehrál si to svoje. Jen ta rozehrávka mohla být kvalitnější.
Hrneček     7
Na první zápas dobrý a spolehlivý výkon. Je na něm vidět fotbalovost a bude hodně dobrou posilou. 
Leder  J      6
Dozadu dobrý, dopředu zrychlit a zlepšit rozehrávku.
Chromý      5
Nebylo ho moc vidět, chyběla jiskra.
Patka          6
Dřel do úmoru, slušný první poločas. Druhý už hrál pod emocemi a bylo to znát i na výkonu.
Řehák       6
Opět obsáhl velký prostor. Bojoval, ale i on už sehrál lepší zápasy.
Teuber      6
Docela mile mě překvapil, ale on umí daleko víc.
Pilař          5
Do zápasu vstoupil velice dobře. Bylo ho plné hřiště a jezdil nahoru, dolů. V druhé půli jako
by ani nebyl a výrazně se podepsal pod gólem.
Vancl        5
Bojoval, snažil se, párkrát se zapojil do rozehrávky, ale útočník by měl dát gól a to on nedal.

25.3.2017 - 4. PŘÍPRAVA
HAJNICE - HORNÍ MARŠOV 4:0 (1:0)
Branky: Patka 2, Linhart, Vancl
I bez středu zálohy klidná výhra.
Tentokrát odpadl soupeř, kdyby to bylo 10, nikdo se nedivil.

11.3.2017 - 3. PŘÍPRAVA
STARÉ BUKY - HAJNICE 5:2 (0:1)
Branky: Řehák, Pilař
Značně oslabenému Spartaku opět došel dech po poločase.

25.2.2017 - 2. PŘÍPRAVA
POŘÍČÍ - HAJNICE 6:2 (2:1)
Branky: Řehák, Pilař + pitomá trojka vlastní :)
Cca 25 minut se soupeř divil a mohlo to být 5:0.
A pak se to pomalu celé po...:)

11.2.2017 - 1. PŘÍPRAVA
HAJNICE - PILNÍKOV 6:5 (4:2)
Branky: Patka 4, Chromý, Hejný
Soupeř posílen o 3 mladíky z dorostu FK Teplice.
Spartak komplet téměř komplet.

Aktuality
10.4.2022
3 výhry v řadě
Po 3. zápasech skupiny o záchranu v okresním přeboru držíme neporazitelnost. Držte nám palce i dál.
16.3.2022
Významná posila
Minimálně tuto sezonu s námi dohraje Martin Kruliš, ikona zejména dvorského fotbalu.
1.3.2022
Plán na jaro
V okresním přeboru budeme bojovat o zácharanu a dáme do toho všechno.
26.5.2021
Červnový pohár
Od 29.5. hrajeme Červnový pohár, domácí zápasy na hřišti v Úpici. Rozlosování a výsledky zde 
1.3.2021
Rekonstrukce hřiště
Začala rekonstrukce hřiště v Hajnici. Můžete se těšit na zcela nový areál. Prozatím budeme mít domáci hřiště v Úpici.