Obec a hřiště

Když kdokoliv z nás vysvětluje, jak se k nám dostat, zpravidla říká: Za Výšinkou doprava a jsi u nás. Pochopitelně to platí pouze při příjezdu od Hradce či Dvora Králové. 

Naše obec Hajnice

Naše obec se rozkládá na polovině silniční trasy spojující Trutnov a Dvůr Králové nad Labem. Nadmořská výška obce je v průměru 460 m. n. m. Obec se rozprostírá na pláni otevřené severním větrům, na jižní straně ohraničené masivem Liščího vrchu a Kamenného vrchu o výšce 609 m. Tato poloha je příčinou drsného podnebí a kratšího vegetačního období oproti okolním obcím.

Obec Hajnice se skládá ze šesti katastrálních území – Brusnice, Kyje, Nesytá, Hajnice, Horní a Dolní Žďár. Je to obec v podstatě středisková, neboť jsou v ní sloučené dřívější samostatné obce, které představovaly výše zmíněná katastrální území. Název Brusnice (Německá) a Kyje byly základem naší obce, když v roce 1949 došlo ke sloučení a změně názvu na Hajnici. Později v roce 1980 byl připojen Horní a Dolní Žďár a tím se stala Hajnice jednou z obcí s největší rozlohou v okrese Trutnov.

Naše hřiště

Naše hřiště patří k těm nejlepším v kraji :) sice není úplně vodorovné, takže každý poločas se lépe útočí jinému týmu, druhému zase lépe brání. Krtky máme v dané oblasti také velmi aktivní, ale i to je pro oba tými stejné. Každý u nás ale může dýchat čerstvý podhorský vzduch a hlavně máme tu nejpříjemnější hospůdku u hřiště, což je pro fanouška vlastně to hlavní, a leckdy důležitější než samotný fotbal.

Aktuality
1.11.2020
COVID STOP
Sezona přerušeno do odvolání z důvodu COVID omezení.
8.4.2018
První jarní zápas
V něděli 8.4. 16:30 přijďte zafandit proti Studánce.
10.1.2018
Plán zimní přípravy 2018
Ke stažení zde
29.8.2017
Zítra trenink a brigáda
Zítra opět trenink.
Opět zváni i nadšenci.
A příjďte všichni, zkusíme
zvelebit alespoň branky!
17.8.2017
V NEDĚLI STARTUJEME
Vážení fanoušci Spartaku,
v neděli 20.8. v 17:00 začíná nová sezona.
Nově také okresní přebor, jako první přijede Vrchlabí B.
Těšíme se na Vás, pokud možno v hojném počtu!